Dobrodruh - Snílek - Romantik - Milovník přírody, historie, záhad a McDonald's

Literatura | Podvodník a jiné povídky

podvodnik_a_jine_povidky.gif
Výbor osmnácti detektivních povídek
Autor: 18 různých autorů
Kategorie: povídky: detektivka, thriller

Hodnocení (maximálně 10): 7 **********

Soubor 18 kriminálních povídek od mistrů svého řemesla (seznam ve tvaru autor - název naleznete níže, hned po konci tohoto odstavce). Na dvě desítky příběhů v jedné knize představuje dokonalé řešení pro nedočkavé, kteří chtějí znát pointu už po patnácté stránce. Můžete se těšit na napětí, úsměv i mrazení v zádech. Dočkáte se.

Donald E. Westlake - Vrátí se zpět?; Loren D. Estleman - Stříbrná svatba; Joe Gores - Nevyzpytatelný muž; Peter Lovesey - Stůl jako obvykle; William Marshall - THEM!; Marcia Mullerová - Podvodník; Ed McBain - Záplavová zóna; Stuart M. Kaminsky - Občas něco nevyjde; Jerome Charyn - Hraběnka Kathleen; Archer Mayor - Instinkt; Margaret Maronová - Co to je jméno?; James Crumley - Chození kolem hory; M. C. Beatonová - Přepravujte opatrně; Joe R. Lansdale - Zloději mul; Lindsey Davisová - Oblast Těla; Robert Greer - Začínat znovu; Charlotte Carterová - Hattie a Richie; Beth Saulnierová - Vysoká režie

Zadní strana knihy:
V této antologii nabízejí autoři kriminální příběhy sahající od ryze lehkovážných až k tragickým... a zároveň poskytují provokativní náhled do lidské duše. Mnohé z těchto příspěvků obsahují ve svém vyprávění motiv výročí a řada z nich má neočekávaná a dramatická rozuzlení. Je na čtenáři, aby dokázal vychutnat vzrušující stránky... této bohaté a životem pulzující antologie představující významný předěl v díle moderních mistrů žánru mystery.